МЕРЧ

Разом із сучасними українськими брендами ми створили свій мерч, який ми раді дарувати всім небайдужим до нашої справи! Користуйтесь нашим мерчем, бо ми вклали душу і небайдужість до якості разом із нашими партнерами. Нехай всі навкруги бачать ваш внесок в нашу загальну боротьбу, адже мерч неможливо купити. Його наявність у вас – це свідоцтво доброї справи, щирого серця! Дякуємо Вам за все!

Підтримати
Дізнатися більше
Худі

Стильний сучасний дизайн, якісні матеріали – зручне худі створили для вас в колаборації з українського бренду SIKONA

3000 грн
задонатити
Дізнатися більше
Футболка

Разом з нашими партнерами SEVEN MOUNTAINS, українським брендом, який вже є синонімом слова “якість”, ми пропонуємо патріотичні футболки з вишивкою на рукаві.

1000 грн
задонатити
Дізнатися більше
Сертифікат

Разом з тематичним рестораном сучасної української кухні ми продовжуємо збір кошту на підтримку наших захисників. Тепер ми пропонуємо відвідати ексклюзивні страви, які любязно пропонують безкоштовно приготувати для вас в цьому ресторані. Всі гроші за покупку будуть передані на донат

1000 грн
задонатити
Дізнатися більше
Чашка керамічна

Керамічна кружка із сучасним дизайном та матовою обробкою. Об’єм 370 мл. Можна мити в посудомийній машині (всі способи декорування). У подарунковій коробці із переробленого картону.

1000 грн
задонатити
Ваш щомісячний донат для наближення перемоги

А вам подяка від нашої Групи 35 буде надіслана незабаром.

Ви погоджуєтесь на щомісячний донат на БФ “Група 35”, який ми конвертуємо у максимально ефективні технологічні рішення, що допомагають українській армії отримати перевагу над ворогом та зберегти життя нашим захисникам.
Go to Top