Loading...
Новини2023-02-16T02:09:56+02:00

Звіт за другу половину серпня

Весь світ спостерігає як ЗСУ звільняють українські міста від окупантів! Лише уявіть, що наші котики вибивають орків і використовують рації, тепловізори або дрони, які були закуплені завдяки донатам наших благодійників, волонтерів та партнерів.

Наші військові передають подяку за оперативно доставлене спорядження

"Ви наші супергерої" — передають хлопці з ССО всім благодійникам та волонтерам, завдяки яким їх підрозділ отримав монокуляри та інше необхідне спорядження! Зазвичай військові, з якими ми працюємо, небагатослівні –- дякують і Завдяки вашій підтрмці ми можемо швидко купувати та передавати якісне спорядження нашим Захисникам на переводу. Це допомагає берегти їхні життя та перемагати на полі бою.

Дрони, теплаки та різну амуніцію відправили нашим захисникам на передову

Ціла підбірка свіженьких фото від наших котиків із отриманою технікою та спорядженням, яке допомагає виганяти русню з України та зберегти життя українським захисникам.

Для 73го морського центру спецоперацій передано планшет

Для потреб 73го морського центру спеціальних операцій передали дуже потрібний SAMSUNG Galaxy Tab Active 3 компетентними військовими та колегами з АРМІЯ SOS планшет захищено та прокачано.

Фото з передової: військові звітують про отримані 40 бронежилетів та тепловізійний приціл

Наші котики з передової надіслали фото з отриманими 40 бронежилетами та іншим спорядженням, які ми нещодавно їм передали.

Звіт отриманого та переданого спорядження за першу половину травня

Ми продовжуємо допомагати Збройним Силам України і силам територіальної оборони. До військових їде все більше необхідної амуніції, яку вдається придбати завдяки благодійникам.

За підтримки Group 35 для ЗСУ розробили павербанк,який в 20 разів потужніший за звичайний

За підтримки Group 35 наш друг та колега Віктор Долгопятов розробив для військових павербанки, які можуть рік виживати в окопі, не вибухають від потрапляння кулі і навіть продовжать працювати, якщо їх переїхати пікапом.

Українські котики дякують за спорядження

Все найкраще для наших захисників! Наші військові люблять не тільки отримувати всякі корисні штучки від нас, а й надсилати нам свої фото з новим спорядженням в знак вдячності всім, хто їх підтримує.

Тепловізори, які були закуплені на 30 тисяч євро, вже працюють на перемогу в ППД

Завдяки внескам сотень небайдужих громадян нам вдалося закупити 18 тепловізорів LYNX LE15 та 5 тепловізійних прицілів Thunder TQ 50.

Фотограф і документаліст Макс Левін загинув

Жахіття війни стають пересторогою наступним поколінням завдяки тим, хто не побоявся подивитись війні в очі. Подивитися на неї через свій об’єктив. На жаль, за свою мужність вони нерідко платять життям.

Під Києвом зник фотожурналіст Макс Левін

13 березня біля села Гута Межигірська у Вишгородськму районі біля Києва, що на лінії фронту, зник український фотограф Максим Левін. Про це повідомив його друг Маркіян Лисейко, який займається його пошуком.  Фото:

Створення волонтерської ініціативи — Група 35

Створення волонтерської ініціативи — Група 35 24 лютого 2022 року російські війська перейшли до повномасштабного збройного вторгнення та бомбардування території України. Війна, що розпочалась ще у 2014 році окупацією частин Донецької та

Go to Top