Project Description

Колективні закупівлі найкращого спорядження за найкращими цінами

Наша команда, як і інші волонтери, зіткнулася з недобросовісними постачальниками, завищеними цінами та труднощами логістики. На сьогодні ми набули досвіду та маємо необхідні знання, щоб уникати помилок та працювати максимально ефективно. Саме для того, щоб ділитися досвідом та допомагати іншим закуповувати якісне військове спорядження за вигідною ціною, ми розробили проєкт «Моя броня».

«Моя броня» — це механізм, який дозволяє об’єднувати запити волонтерських груп, щоб гарантувати кращу ціну на закупівлю, уникати ненадійних постачальників, оптимізувати доставку та спрощувати перетин кордону волонтерськими вантажами, як гуманітарною допомогою. Це також дозволяє обмінюватися досвідом та знаходити нові можливості.

Як це працює?

Ми отримуємо від вас запити на конкретні товари, наприклад, бронежилети, збираємо необхідну кількість одиниць для закупівлі, робимо гуртову закупівлю та забезпечуємо доставку товару в Україну. Далі ми передаємо вашу частину вам, а ви — захисникам, для яких купували цей товар.
Щоб застрахувати ризики для всіх учасників закупівлі ми підписуємо договір про співпрацю та в якості фінансового буферу беремо аванс. Ми впевнені, що складне та коштовне спорядження надійніше купувати разом. Бронюємо разом, купуємо разом, доставляємо разом, розподіляєте ви.

Наразі можна зробити запит на купівлю наступних товарів: броня, тепловізори, приціли, засоби зв’язку (рації, репітери тощо). Щоб дізнатися більше про умови співпраці та долучитися до спільної закупівлі — напишіть нам на [email protected]

0 грн
Станом на 19 травня
Підтримати