Loading...
Прозорість2022-09-26T10:30:29+03:00

Ми цінуємо вашу підтримку і тому керуємось принципом радикальної і максимальної прозорості у своїй діяльності та звітуванні. Але ми НЕ розголошуємо ваші персональні дані (вказуємо лише ім’я і першу букву прізвища доброчинця), і також НЕ розголошуємо військових і державних таємниць.

Відтак, щоб додатково підтвердити прозорість та ефективність нашої діяльності, ми залучили до співпраці провідні міжнародні компанії з консалтингу та аудиту, а також створили Наглядову Раду.

Наш Юридичний супровід

Юридичний супровід Благодійного фонду “Група 35” здійснює KPMG Україна.

Наш Аудит діяльності

Аудит діяльності Благодійного фонду “Група 35” здійснює PwC Україна.

наша Наглядова Рада

РОЖОК СЕРГІЙ

Голова Наглядової Ради

Виконавчий директор EPAM Україна

ЗЕМЛЯК АНДРІЙ

Член Наглядової Ради

Фахівець з питань новітніх технологій

ЄМЧУРА ТАРАС

Член Наглядової Ради

Засновник консалтингової компанії з питань оборони Black Trident, керівник команди експертів проекту технічної допомоги PROTECT

З допомогою наших партнерів ми будемо щоквартально публікувати звіти про надходження та використання фінансів, а також про результати діяльності. Перший звіт ми опублікуємо у вересні 2022 р. за результатами першого кварталу нашої діяльності.

Наша звітність

На жаль, ми не завжди можемо розказати, які саме підрозділи ЗСУ отримали від нас допомогу. Додатково, на прохання командирів та бійців, ми можемо не вказувати номери бригад чи батальйонів, а також маскувати обличчя та фон на фотозвітах у соціальних мережах.

Наразі ви можете ознайомитись з нашими проміжними звітами в розділі Новини або на сторінці в Facebook.

Проміжні звіти

Звіт за другу половину серпня

Весь світ спостерігає як ЗСУ звільняють українські міста від окупантів! Лише уявіть, що наші котики вибивають орків і використовують рації, тепловізори або дрони, які були закуплені завдяки донатам наших благодійників, волонтерів та партнерів.

переглянути усі звіти
Go to Top