Loading...
Прозорість2023-06-28T11:00:27+03:00

Ми цінуємо вашу підтримку і тому керуємось принципом радикальної і максимальної прозорості у своїй діяльності та звітуванні. Але ми НЕ розголошуємо ваші персональні дані (вказуємо лише ім’я і першу букву прізвища доброчинця), і також НЕ розголошуємо військових і державних таємниць.

Відтак, щоб додатково підтвердити прозорість та ефективність нашої діяльності, ми залучили до співпраці провідні міжнародні компанії з консалтингу та аудиту, а також створили Наглядову Раду.

Наш Юридичний супровід

Юридичний супровід Благодійного фонду “Група 35” здійснює KPMG Україна.

Наш Аудит діяльності

Аудит діяльності Благодійного фонду “Група 35” здійснює PwC Україна.

наша Наглядова Рада

ЗЕМЛЯК АНДРІЙ

Член Наглядової Ради

Фахівець з питань новітніх технологій

ЄМЧУРА ТАРАС

Член Наглядової Ради

Засновник консалтингової компанії з питань оборони Black Trident, керівник команди експертів проекту технічної допомоги PROTECT

З допомогою наших партнерів ми будемо щоквартально публікувати звіти про надходження та використання фінансів, а також про результати діяльності. Перший звіт ми опублікуємо у листопаді 2022 р. за результатами першого кварталу нашої діяльності.

Наша звітність

На жаль, ми не завжди можемо розказати, які саме підрозділи ЗСУ отримали від нас допомогу. Додатково, на прохання командирів та бійців, ми можемо не вказувати номери бригад чи батальйонів, а також маскувати обличчя та фон на фотозвітах у соціальних мережах.

Наразі ви можете ознайомитись з нашими проміжними звітами в розділі Новини або на сторінці в Facebook.

Проміжні звіти

Збір на радіостанції, що координують дії всіх підрозділів охорони аеродромів

Після гучної ночі та ранку українці йдуть, їдуть поспішають по справах. Руйнування і кількість постраждалих досі підсумовують. Ворог знов приніс біль та страждання в нашу Країну.  В такі хвилини хочеться подякувати нашим ППО (найкращі в

переглянути усі звіти
Go to Top