Нас питають

За період діяльності Групи 35 до нас надійшло дуже багато запитів. Однак, кількість заявок в десятки разів перевищує наші фінансові та логістичні можливості. Тому ми тимчасово призупинили прийом заявок. Наразі наші сили зосереджені для допомоги окремим військовим частинам.

Але ми впроваджуємо проєкт «Моя броня», де закуповуємо необхідну амуніцію для військових – бронежилети, каски, РПС, підсумки, окуляри та інше спорядження.

Як тільки ми відновимо прийом заявок, ідеальним варіантом подати заявку на потреби буде офіційний запит від військової частини/підрозділу ТрО/бригади.

Ми пріоритезуємо отримані запити в залежності від того, звідки вони надійшли. Якщо заявка надходить з передових, то ми першочергово намагаємось забезпечити доставку саме туди. Також на час доставки впливає можливість нашої організації закупити відповідне спорядження та швидкість отримання товару на склад у Львові, і звісно, логістична ситуація загалом в Україні.

Можна забрати зі складу у Львові. Ми організовуємо логістику до Києва, Дніпра, Харкова. По можливості намагаємось забезпечити доставку до найближчого та найзручнішого місця до розташування наших захисників та захисниць

Ми здійснюємо передачу спорядження за підписанням Акту приймання-передачі.

Для нас і наших донорів важливо бути впевненими, що придбане спорядження надійшло до військових котиків, тому з радістю отримаємо фото- чи відеозвіт (геомітки видаляємо, обличчя приховуємо за котиками!).

Ми не є військторгом. Все, що наша організація закуповує на зібрані кошти, передається військовим на безоплатній основі.

Ми впроваджуємо проєкт “Моя броня”, якщо у вас є потреба придбати бронежилет, каску, РПС, підсумки, окуляри тощо, ми будемо організовувати закупівлю, проте важливо: об’єднайтесь, будь ласка, у групу із людьми, які також потребують дане спорядження, адже ми беремо в роботу замовлення від 10 комплектів, тобто за наявності 10 таких груп будемо робити спільну закупку для вас, попередньо ознайомивши із характеристиками товару та постачальником.

Ми працюємо з перевіреними постачальниками та магазинами. Крім того, партії бронежилетів, які  отримуємо, додатково відстрілюємо на полігоні, щоб бути впевненими, що наші котики у безпеці.