Loading...
Про нас2023-12-15T12:08:50+02:00

Історія фонду

Діяльність Групи 35 розпочалася в перші дні повномасштабного вторгнення російських загарбницьких військ на територію України. Роман Зінченко та Євген Філяк опублікували на своїх сторінках у Фейсбук пости про збір коштів на спорядження для добровольців Сил територіальної оборони (ТрО) Києва та інших міст, які опинилися на передовій.

За два дні вдалося зібрати понад 60 000 доларів та забезпечити базовим захисним спорядженням десятки воїнів. До збору доєдналося багато друзів зі спільноти УКУ та LvBS, а також колег підприємців. Було вирішено об’єднати зусилля. Так утворилася волонтерська ініціатива Група 35.

Завдяки підтримці донорів та партнерів за два місяці роботи волонтери Групи 35 передали захисникам і захисницям України сотні комплектів спорядження та технічного обладнання на понад 1 млн доларів США.

Початково діяльність Групи 35 була зосереджена на забезпеченні спорядженням сил ТрО, які опинилися в зоні безпосередніх бойових дій та потребували базового обмундирування. Саме завдяки їх відвазі та рішучості — ворога було стримано на найгарячіших напрямках, зокрема на Київщині, Харківщині та Миколаївщині.

Поступово Збройні сили України зайняли впевнені позиції на всіх напрямках, відбили атаки російської армії та продовжують давати гідну відсіч загарбнику. Тож тепер волонтери Групи 35 сфокусували зусилля на системній підтримці ряду підрозділів ЗСУ на передовій. Потреба в спорядженні та різній спеціальній техніці залишається колосальною.

Завдяки підтримці благодійників та партнерів, ми передаємо на передову не лише бронежилети, шоломи та екіпіровку, але й тепловізори, дрони, рації, засоби для розмінування, автівки — все те, що допомагає нашим захисникам перемагати.

З 7 квітня Група 35 офіційно зареєстрована як благодійний фонд.

З метою підвищення ефективності роботи та прозорого звітування ми залучили до співпраці найкращі міжнародні консалтингові компанії. Юридичний супровід Благодійного фонду “ГРУПА 35” здійснює KPMG Україна, а фінансовий аудит – PwC Україна.

Місія Групи 35

Ми створюємо технологічну перевагу нашої армії над ворогом.

Наші проєкти

Щоб швидше збирати кошти та ефективніше допомагати нашим захисникам з різних підрозділів, окрім основного напряму роботи, ми запустили ряд додаткових проєктів.

переглянути наші проєкти

Наша команда

Група 35 – це команда волонтерів з різних організацій та галузей діяльності, з різних міст України. Громадський сектор, бізнес, IT, освітні інституції, фрілансери та митці. Ми різні, але нас всіх об’єднала спільна мета – Перемога.

У мирний час ми:

Роман Зінченко

співзасновник Greencubator

Євген Філяк

співзасновник Inspirito

Валерія Мосієнко

координаторка освітньої платформи Greencubator.Acad
emy

Ірина Білан

грантова менеджерка в команді Мистецького арсеналу

Катерина Залевська

проєктна менеджерка у Save the Children

Ольга Зубчик

координаторка грантових програм в Greencubator

Оксана Ютовець

контент менеджерка в Greencubator

Дарина Пазенко

ілюстраторка та співорганізаторка Форуму Відповідальних Людей

Станіслав Джеріхов

розробник електроніки, технічний продюсер в Maker Faire Ukraine

Юрій Ящук

завідувач кафедри прикладної математики у Львівському національному університеті імені Івана Франка

Олександр Прима

менеджер з комунікацій в Greencubator

Тарас Лутчак

менеджер із закупівель

наша Наглядова Рада

ЗЕМЛЯК АНДРІЙ

Член Наглядової Ради
Фахівець з питань новітніх технологій

ЄМЧУРА ТАРАС

Член Наглядової Ради
Засновник консалтингової компанії з питань оборони Black Trident, керівник команди експертів проекту PROTECT

З допомогою наших партнерів ми будемо щоквартально публікувати звіти про надходження та використання фінансів, а також про результати діяльності. Перший звіт ми опублікуємо у вересні 2022 р. за результатами першого кварталу нашої діяльності.

Звітність

Ми розуміємо, як важливо бачити свій внесок в спільну справу, тому регулярно звітуємо про результати нашої діяльності на сайті та в соцмережах. Також ми налагодили роботу таким чином, щоб співпрацювати лише з перевіреними постачальниками та передавати спорядження офіційно виключно на баланс частин та військових підрозділів.

Завдяки співпраці з KPMG Україна та PwC Україна ми будемо щоквартально публікувати прозорі звіти про надходження та використання фінансів. Перший такий звіт ми опублікуємо незабаром за результатами першого кварталу нашої роботи.

Крім того, ми щодватижні публікуємо проміжні звіти про закуплене та передане спорядження, а також фотозвіти від конкретних бійців, які це спорядження отримали.

З проміжними звітами ви можете ознайомитись в розділі Новини або на сторінці у Фейсбук.

Проміжні звіти

Звіт за другу половину серпня

Весь світ спостерігає як ЗСУ звільняють українські міста від окупантів! Лише уявіть, що наші котики вибивають орків і використовують рації, тепловізори або дрони, які були закуплені завдяки донатам наших благодійників, волонтерів та партнерів.

Звіт за першу половину серпня

Публікуємо черговий проміжний звіт про спорядження, яке ми передали нашим захисникам за першу половину серпня!

переглянути усі звіти
Go to Top