Відкрито збір коштів на модернізацію машин зв’язку для ППО

Давайте зробимо невеличку математичну вправу. Помножте останні “прильоти” по інфраструктурних обʼєктах і житлових будинках на 5,88. Помножте на 5,88 втрати, горе, руйнування, знищену інфраструктуру. Помножити на 5,88 — це буде 100% ракет і дронів, які досягли цілі. Це простий спосіб уявити, що б було, якби один день в Україні не працювала Протиповітряна Оборона.
Протиповітряна Оборона — це наша реальна система захисту від ворожих ракет, “шахедів”, авіації.
Система з радарами, мережами, бункерами, пунктами візуального спостереження, зенітно-ракетними комплексами, бійцями з ПЗРК, і звичайно ж, літаками і пілотами. Ця система працює по всій Україні і за її межами. Вона бачить пуски крилатих ракет над Каспієм і чує переговори пілотів цих літаків дальньої авіації ВКС рф. Вона бачить “Калібри” з моменту пуску кораблями Чорноморського Флоту РФ і дає інформацію для пусків операторам “Буків”, С-300, групам з ПЗРК і скоро NASAMS.
Розкинувшись на сотні кілометрів, ведучи цілі за тисячі кілометрів, система ППО потребує надійного, захищеного і гарантованого звʼязку: для виявлення і супроводу цілей, управління батареями “Буків” та дивізіонами С-300, звʼязком з авіаційними підрозділами та пілотами.
Є можливість зробити свій внесок в підсилення наших сил ППО і реальний захист нашого неба!
Наше завдання — допомагати силам ППО тримати звʼязок, швидкого його розгортати і відновлювати. Тому ми продовжуємо роботу з модернізації мобільних пунктів звʼязку і управління для Повітряне командування “Центр”.
Ось перелік ключовий модернізацій в машинах звʼязку:
  • Кабельні вводи для підключення ззовні: електроживлення, провідного зв‘язку, супутникового зв‘язку, IP ліній прив‘язки, систем оповіщення та гучного зв‘язку, зовнішніх антен
  • Посилені каркасні робочі місця та система зберігання — робочі місця операторів та командирів
  • Система електроживлення та життєзабезпечення. Повністю всі кабельні мережі 380В, 220В, 24В. Лотки та кабельні магістралі, шафи електроживлення, автоматичний ввід резерву, система безперебійного живлення, розетки 220В, розетки 24В, виводи підключення обладнання.
  • Кондиціонування, вентиляція, обігрів.
  • Спальні місця. Каркаси ліжок, дивани м‘які, перегородки між ліжками та супутні кріплення на вимогу командування ППО
  • Система СКС. Серверні шафи для всіх сервісів військового зв’язку. Всі слабкострумові мережі Ethernet, кабельні канали та магістралі. За необхідністю та вимогами додається екранування та позамежні хвилеводи. Комутатори, маршрутизатори. Кабелі на системи гучного зв‘язку, систем оповіщення.
  • Обладнання зв‘язку. У тому числі каркаси, кріплення, підвід живлення, мережеві підключення, антенні бортові входи, коаксіальні кабелі, роз‘єми, згони.
  • Системи освітлення та світломаскування (автоматичного затемнення / маскувального освітлення), що вмикається при відкритті дверей.
З початку жовтня 3 переоснащених машини звʼязку вирушили на фронт. Ще 5 машин знаходяться на завершальній стадії робіт і чекають фінансування. Ціна питання — сотні тисяч гривень на машину, залежно від її конфігурації.
Те, що ви бачите на фото, стало можливим завдяки підтримці доброчинців з України та всього світу. Цього тижня ще 8 машин прийде в роботу. Це непросте і дороге завдання, яке можна підтримати своїм внеском. І 100 гривень, і 100 000 гривень мають велику вагу у спільній справі!
І на останок. Якщо вірити російській пропаганді, то наші сили ППО і авіація знищені щонайменше 6 разів. Але вони знову і знову виникають з неочікуваних місць, продовжуючи збивати ворожі ракети, дрони, літаки і гелікоптери. Продовжуючи захищати нас.
Тому, ви знаєте, що робити зараз: https://group35.org/donate/
Працюємо! Все буде Україна!