Project Description

Захищений та надійний звʼязок наближає перемогу

Війни виграє не лише мужність, стратегія і сила. Війни виграє скоординованість дій всіх груп, підрозділів та військ. Звʼязок рятує не менше життів, ніж броня, і забезпечує не менше перемог, ніж гармати. Звʼязок — основа управління військами. Захищена комунікація дозволяє тримати наші плани в таємниці від ворога, зберігати життя та наближати перемогу.

Різні підрозділи користуються різними засобами звʼязку. Під їхні потреби “Група 35” купує та передає (а при потребі — і налаштовує) цифрові радіостанції та ретранслятори для розширення покриття, системи IP-телефонії та сервери для командних пунктів, планшети та компʼютери для операторів, супутникові та авіаційні комунікаційні системи. А до цього — антени, радіо-кабелі, комутатори, оптичні медіа-конвертори та ще багато інших компонентів сучасних комунікацій.

Що вже працює на перемогу
Наші волонтери передали військовим десятки портативних радіостанцій компаній Motorola та Hyterа, цифрові репітери, аналогові рації для тилових частин, антенні системи та системи живлення. Вони працюють в розвідці, протиповітряній обороні, штурмових підрозділах та авіації.

Допомагаємо разом
Рацій потрібно ще тисячі. Репітерів — сотні. Багато обладання втрачено на розбомблених пунктах управління. Ми не можемо залишити наших воїнів без зв’язку — особливо на тих ділянках, де точаться запеклі бої. Безпечний і надійний зв’язок рятує життя та наближає перемогу. Робіть свій внесок в надійний звʼязок тут.

0 грн
Підтримати