Loading...
Допомагаємо перемагати2022-09-04T23:57:47+03:00

Project Description

Допомагаємо нашим захисникам перемогти

Основний напрям роботи “Групи 35” — це забезпечення конкретних підрозділів ЗСУ найкращими тактичним спорядженням. Адже від якості спорядження залежить життя бійців і результат бою. Наша спільна мета — допомагати кувати перемогу.

0 грн
Станом на 19 травня
Підтримати

Як ми працюємо?

Ми знаходимо, закуповуємо та доставляємо якісне спорядженням для різних підрозділів Збройних Сил України. Захисна амуніція та сучасне обладнання допомагають нашим військовим бути максимально впевненими та ефективними.

Ми ретельно вивчаємо потреби з передової та активно комунікуємо з командирами і досвідченими військовими, щоб оперативно реагувати на найнагальніші запити. Це також дозволяє нам орієнтуватися в специфіці різних видів спорядження та підбирати найкраще для відповідних підрозділів української армії.

Фотозвіти

Звіт за другу половину серпня

Весь світ спостерігає як ЗСУ звільняють українські міста від окупантів! Лише уявіть, що наші котики вибивають орків і використовують рації, тепловізори або дрони, які були закуплені завдяки донатам наших благодійників, волонтерів та партнерів.

Переглянути усі фотозвіти

Як приєднатися до допомоги?

Завдяки підтримці донорів, партнерів та волонтерів закордоном і в Україні ми можемо доставляти спорядження до наших бійців швидко та надійно.

Підтримайте наших військових та зробіть свій внесок в наближення перемоги! А ми спрямуємо кошти на ефективне посилення захисників та захисниць на передовій.

Ви також можете передати безпосередньо спорядження або техніку, а ми подбаємо про їх доставку в ті підрозділи на передовій, де вони є найнеобхідніші. Для цього напишіть нам на електронну адресу: [email protected].

Go to Top