Loading...
Допомагаємо перемагати2023-05-24T18:28:37+03:00

Project Description

Допомагаємо нашим захисникам перемогти

Основний напрям роботи “Групи 35” — це забезпечення конкретних підрозділів ЗСУ найкращими тактичним спорядженням. Адже від якості спорядження залежить життя бійців і результат бою. Наша спільна мета — допомагати кувати перемогу.

0 грн
Підтримати

Як ми працюємо?

Ми знаходимо, закуповуємо та доставляємо якісне спорядженням для різних підрозділів Збройних Сил України. Захисна амуніція та сучасне обладнання допомагають нашим військовим бути максимально впевненими та ефективними.

Ми ретельно вивчаємо потреби з передової та активно комунікуємо з командирами і досвідченими військовими, щоб оперативно реагувати на найнагальніші запити. Це також дозволяє нам орієнтуватися в специфіці різних видів спорядження та підбирати найкраще для відповідних підрозділів української армії.

Фотозвіти

Збір на радіостанції, що координують дії всіх підрозділів охорони аеродромів

Після гучної ночі та ранку українці йдуть, їдуть поспішають по справах. Руйнування і кількість постраждалих досі підсумовують. Ворог знов приніс біль та страждання в нашу Країну.  В такі хвилини хочеться подякувати нашим ППО (найкращі в

Переглянути усі фотозвіти

Як приєднатися до допомоги?

Завдяки підтримці донорів, партнерів та волонтерів закордоном і в Україні ми можемо доставляти спорядження до наших бійців швидко та надійно.

Підтримайте наших військових та зробіть свій внесок в наближення перемоги! А ми спрямуємо кошти на ефективне посилення захисників та захисниць на передовій.

Ви також можете передати безпосередньо спорядження або техніку, а ми подбаємо про їх доставку в ті підрозділи на передовій, де вони є найнеобхідніші. Для цього напишіть нам на електронну адресу: info@group35.org.

Go to Top