Project Description

Дрони: Очі війни, очі перемоги, очі української армії

Бачили красиву роботу української артилерії? Чітко в ціль, з мінімальними відхиленнями, з максимальними втратами ворога? Щодня не лише українським артилеристам, але і розвідникам, піхоті, танкістам, спецпризначенцям, прикордонникам, рятувальникам допомагають дрони. Вони — очі армії, і вони — безпека наших захисників та захисниць.

Безпілотник — популярна ціль і довго не живе. Звичайний коптер має тривалість польоту до 20-30 хв і доволі чутливий до впливу ворожих засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ). Ми працюємо з командами, які закуповують закордоном та створюють в Україні “кастомні” дрони з тривалістю польоту до 6 годин та різноманітними функціями: тепловізійною розвідкою, оптичною розвідкою, стійкістю до впливу РЕБ. Дрони, які можуть злітати з руки, з катапульти та зі звичайної дороги.

Також ми працюємо в напрямку навчання пілотів в підрозділах, якими опікується волонтерське об’єднання БФ “Група 35”.

Ми не завжди зможемо розповісти про те, в яких підрозділах вони служать чи будуть служити. Проте ви розумієте, наскільки багато “лютих пташок” зараз потрібно українському небу, щоб воно знову стало мирними. Допомогти підтримати їхні польоти ви можете тут.

0 грн
Підтримати