Project Description

Підтримуємо саперів та забезпечуємо необхідним

Орки густо засіяли нашу землю мінами і боєприпасами, які не вибухнули. Це не лише міни і снаряди, це також бомби, ракети від “Смерчів” та “Градів”, кластерні боєприпаси, розтяжки і мінні пастки всіх видів. Їх можна знайти як у полі, так і в кухонній шухляді у звільненому селі. Вони є загрозою для тракториста на посівній, дитини в парку чи прикордонника, який стоїть на варті.

Вони будуть загрозою ще роками і десятиліттями, якщо ми не перетворимо мінні поля цієї війни на мирні поля. Якщо не знешкодимо вибухонебезпечні предмети з допомогою фахівців інженерно-саперних підрозділів та ДСНС.

Щоб зробити наші поля чистими і безпечними, ми — волонтери Групи 35 — укомплектовуємо сучасним спорядженням саперні підрозділи, які розміновують наші міста, села, поля, ліси і кордони. Міношукачі, саперні набори, кішки для розмінування, дистанційні детонатори, блоки живлення для підриву, захист для саперів — серед перших пріоритетів проекту. Також ми взаємодіємо з провідними фахівцями саперної справи для навчання тих, кому доведеться здійснювати інженерну розвідку звільнених територій України.

Ви можете долучити до забезпечення саперних підрозділів, як грошовим внеском, так і передавши нам необхідні якісні прилади.

0 грн
Збір завершено