Створення волонтерської ініціативи — Група 35

24 лютого 2022 року російські війська перейшли до повномасштабного збройного вторгнення та бомбардування території України. Війна, що розпочалась ще у 2014 році окупацією частин Донецької та Луганської областей, а також Автономної Республіки Крим у складі України, набула характеру відкритої агресії.

Збройні сили України були готові до ескалації, та, розгромивши військові підрозділи країни-агресора, продовжують героїчно відстоювати право мешканців України на мирне життя у рідній державі. Для підтримки національного спротиву, одразу після військового вторгнення росії, було оголошено про додаткову мобілізацію третьої хвилі — до Сил територіальної оборони Збройних сил України, куди вступають добровольці без попереднього чи з мінімальним військовим досвідом. Все базове обмундирування було розподілено та направлено на потреби штату ядра та резервістів, які безпосередньо залучені до захисту країни на передовій. Відтак, добровольці батальйонів ТрО третього етапу терміново потребують первинного захисного обмундирування.

Громадянське суспільство в Україні також змобілізувалось у підтримці та створенні волонтерських ініціатив на підтримку захисників, медиків та мирного населення, яке змушене залишати домівки через цілеспрямоване бомбардування зі сторони росії. Група 35 була створена з ініціативи Євгена Філяка та Романа Зінченка, які опублікували особисті дописи у Facebook про збір коштів на захисне спорядження добровольців. Зібравши понад 60 000 доларів за перші 2 дні після публікацій, Євген та Роман вирішили об’єднати зусилля та долучити друзів із спільноти УКУ, Бізнес-школи УКУ та інших організацій.

Для нас дуже важлива прозорість, тому ми будемо регулярно повідомляти донаторів про успіхи та перемоги, яких вдається досягати завдяки зібраним коштам! За лінком є перелік внесків станом на 17 березня.

Багато українських вояків вже отримали перші передачі на передову, проте отримані запити перевищують наші можливості, тому Група 35 продовжує збір коштів — доєднуйтесь!

Слава Україні! ???✊